skip to Main Content
Kodak Express Fotka24h
Nasz zakład fotograficzny istnieje od 2012 roku na poznańskiej Ławicy, lecz nasze doświadczenie w oferowanych usługach sięga lat 90’tych ubiegłego wieku.
Z początku świadczyliśmy usługi tylko z zakresu fotografii cyfrowej i analogowej, ale specjalnie dla Państwa rozszerzyliśmy wachlarz usług o dział AUDIO, WIDEO, małej POLIGRAFII oraz usług INFORMATYCZNYCH.
Złotowska 45 Fotka24h

Park maszyn - Zobacz na czym pracujemy:

Fuji Frontier DL650

Najnowszy suchy lab z rodziny FUJI. Wyjątkowa jakość dzięki druku w 6 kolorach znacznie zwiększa odwzorowanie kolorów w porównaniu do tradycyjnych odbitek naświetlanych w kolorystyce RGB (Czerwony, Zielony, Niebieski). Prędkość wydruku to do 950 odbitek na godzinę.

Fuji Frontier 500

Tradycyjny cyfrowy lab chemiczny. Fantastyczna jakość dzięki możliwości naświetlania odbitek w jakości 600DPI oraz trzem osobnym laserom R,G i B.

Maszyna jest bardzo szybka przy niewielkich nakładach gdyż proces przechodzenia przez chemię trwa zaledwie 90 sekund. 

Noritsu

Bardzo szybki cyfrowy lab chemiczny dający możliwość wydruków do formatów 30×90 cm

Epson SL-D700

Suchy lab firmy Epson. Jakość wydruków lepsza nawet o 2.5x niż tradycyjny suchy lab dzięki możliwości druku w rozdzielczości 720 DPI oraz druku w przestrzeni tonalnej AdobeRGB.

Porównanie przestrzeni tonalnych sRGB vs Adobe RGB.

Epson Stylus Pro 9600

Ploter z rodziny EPSON. Najwyższa jakość fotograficzna dzięki druku 7 kolorami oraz rozdzielczości 2880 x 1440 DPI. Jego maksymalne możliwości wydruku to aż 110cm x 500cm.

Na tym urządzeniu mamy możliwość druku na płótnie dzięki czemu przekształcisz swoje zdjęcie w prawdziwy obraz.

Translate »
Back To Top